Šajā sadaļā Jūs atradīsiet materiālus, kuri palīdzēs Jums pārvarēt ikdienas grūtības, kuras rodas audzinot bērnu ar AST. 

Saprast izaicinošu uzvedību bērniem ar autismu

Šeit Jūs atradīsiet informāciju par to, kāpēc ir svarīgi noteikt un saprast problemātiskās uzvedības cēloņus, kādā veidā tas palīdzēs risināt grūtības saistībā ar to.

Miega traucējumi bērniem ar autismu

Ja Jūsu bērnam ir grūtības ar aizmigšanu un gulēšanu, tad šajā materiālā Jūs atradīsiet dažus padomus, kā to varētu risināt.

Rīta rutīna

Tāpat kā miegs naktī arī pamošanās ir svarīga mūsu dienas sastāvdaļa. Tomēr, bērniem ar ATS pamošanās un iziešana ārā no mājas var radīt papildus grūtības. Šeit Jūs atradīsiet ieteikumus kā izveidotu tādu rīta rutīnu, kas derētu tieši Jūsu bērnam un padarītu Jūsu rītus priecīgākus.

Trauksme, atstājot vecākus

Šķiršanās no vecākiem un aprūpētājiem ir liels izaicinājums gan bērnam, gan vecākiem. Bieži bērniem ar AST ir raksturīgi neveidot komunikāciju ar svešiniekiem un uzticēties tikai tiem, pie kā tie ir pieraduši un zina, ko sagaidīt. Šinī materiālā Jūs atradīsiet ieteikumus, kādā veidā samazināt šķiršanās no vecākiem trauksmi bērnam ar AST. 

Uzvedības programmu izveide bērniem ar autismu

 Materiālā tiek sniegts apraksts, kādas rīcības būtu lietderīgas saistībā ar bērna nevēlamo uzvedību. Kādus jautājumus jāņem vērā pirms uzsākt uzvedības maiņu.

Atlīdzības programmu lietošana bērniem ar autismu

Atlīdzības programmas ir noderīgs veids, kā veicināt bērnu pozitīvu uzvedību. Šinī ieteikumu lapā Jūs atradīsiet padomus, kādā veidā samazināt bērna uzvedību, kura Jūs neapmierina un pastiprināt vēlamo uzvedību.

Izaicinošas uzvedības cēloņu identificēšana no ABC tabulas

Materiāls māca, kādā veidā var identificēt bērna problemātiskās uzvedības cēloņus izmantojot ABC principus. Pirms ķeraties klāt šīm materiālam no sākuma apskatiet un aizpildiet ABC tabulas.

ABC shēmas lietošana, lai noteiktu izaicinošas uzvedības izraisītājus bērniem ar autismu

Šajā padomu lapā Jūs atradīsiet informāciju par ABC shēmas metodes pielietojumu saistībā ar problemātisko uzvedību.

ABC tabula